spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
 

Odstúpenie gastro priestorov

Interné ID: SZ-16
Ulica: Einsteinova
Obec: Bratislava-Petržalka
Okres: Bratislava V
Kraj: Bratislavský kraj
Druh: Objekty
Typ: Predaj
Typ objektu: Gastro priestory
Cena v RK

Popis nehnuteľnosti

Spoločnosť Secret real s.r.o. ponúka exkluzívne na odstúpenie zabehnuté gastro priestory v Bratislavskej m.č. Petržalka v OC RELAXX.

Jedná sa o vkusne zariadené susediace reštaurácie s príjemnou atmosférou, ktoré majú svoju stálu klientelu a ich benefitom je výborná strategická poloha vo veľmi frekventovanej časti Petržalky, čo zabezpečuje pravidelnú návštevnosť. Ponúkajú sa samostatne alebo spolu. 

Reštaurácia o celkovej výmere 147 m2 s kapacitou 60 miest sa odstupuje plne zariadená, t.j., kompletné zariadenie a inventár reštaurácie a kuchyne ( konvektomat, gril, plynový sporák, umývačka riadu, fritéza, chladiace a mraziace zariadenie ). 

Ponúkame tiež možnosť rozšíriť svoje gastro pôsobenie o susediacu reštauráciu o celkovej výmere 33 m2 + skladový priestor o rozlohe 3 m2. Poskytuje 20 miest na sedenie, a navyše, v priestore medzi oboma reštauráciami je k dispozícii ďalších 30 miest. Prevádzka sa postupuje plne vybavená a zariadená.

Do priestorov sú privedené všetky IS - plyn, elektrina, voda, kanalizácia. Reštaurácie majú niekoľkoročnú tradíciu stálych zákazníkov, stabilné výnosy, a samozrejme, všetky platné povolenia na prevádzku v oblasti gastronómie. Vďaka tomu môžete pokračovať v rozvíjaní a v úspešnom podnikaní v reštauračnom biznise.

Veľkým benefitom je lokalita oboch prevádzok. Priestory sa nachádzajú v športovo - relaxačnom centre OC RELAXX, ktoré vyrástlo v bratislavskej Petržalke na Einsteinovej ulici. Nachádzajú sa tu obchodné priestory, predajne, služby, health a wellness centrum, športovo-relaxačné zóny, čo zabezpečuje zvýšený pohyb ľudí. 

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
nájomné
Stav:
úplne prerobený
Celková plocha:
183 m2
Úžitková plocha:
183 m2
El. napätie:
230/400V
Parkovanie:
verejné
Voda:
verejný vodovod
Zariadenie:
zariadený
Inžinierske siete:
áno
Kanalizácia:
áno
Terasa:
nie

Pozrieť na mape

Maklér

Ing. Štefan Zelenay

Ing. Štefan Zelenay

Maklér

  • Slovensky
  • Česky
  • English

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti