spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
 

Bývaj s nami

Financovanie bývania prostredníctvom hypotekárneho úveru je najčastejší spôsob získavania vlastnej nehnuteľnosti.

  • Čo ak sú pravidlá v bankách neúprosné a Vám sa táto bežná cesta financovania uzavrie?

Exekúcie, osobný bankrot, nízky príjem alebo negatívny záznam v registri pre nás nie sú žiaden problém.

Pomôžeme Vám bývať podľa Vašich predstáv. Našim cieľom je potešiť nie jednu rodinu a nájsť pre Vás ideálne bývanie bez nutnosti jednania s bankou. U nás v prenájme si automaticky splácate vlastnú nehnuteľnosť. Nehnuteľnosť si môžete vybrať Vy alebo Vám s výberom radi pomôžeme. Disponujeme rozsiahlou databázou neverejných ponúk.

Bývajte s nami vo vlastnom, u nás má šancu každý.

Ako to u nás funguje

Prvým jednoduchým krokom je vyplnenie kontaktného formulára a vyjadrenie záujmu o nákup nehnuteľnosti na splátky formou nájmu.

Na základe toho, pri osobnom stretnutí podpíšeme zmluvu o vyhľadaní nehnuteľnosti určenej na predaj formou mesačných splátok. Nehnuteľnosť si môžete dohľadať sami, my však vyhodnotíme, či je vhodná na predaj na splátky. Ak nehnuteľnosť nemáte, nestrácajte nádej, vyhľadáme Vám ju podľa Vašich kritérií. V hľadaní pokračujeme dovtedy, kým pre Vás nenájdeme tú najideálnejšiu možnosť. Nehnuteľnosť kúpime z vlastných zdrojov, spolu s Vami podpíšeme nájomnú zmluvu, zmluvu o užívaní nehnuteľnosti, budúcu kúpnu zmluvu a Vy bývate vo svojom. Po doplatení prevedieme nehnuteľnosť do Vášho osobného vlastníctva.